Pure F9 - Інновація чистоти

Познайомтесь із Pure F9 - акумуляторним пилососом, не схожим на всі інші. Будучи шведами, ми не любимо хвалитися, але ми вважаємо, що це - наш найкращий пилосос, а ми виготовляємо їх вже більше 100 років. Він настільки потужний та універсальний, що забезпечити бездоганну чистоту всієї оселі без підзарядки*. Ми вважаємо, що це - інновація чистоти. А як вважаєте Ви?

*При налаштуванні на максимальну потужність пилосос за один заряд акумулятора прибирає до 80 м2 підлоги та відповідає вимогам Постанови Комісії (ЄС) № 666/2013 щодо екодизайну дротових пилососів для збору пилу на килимі.

Pure F9 завжди до Ваших послуг

Чого б Ви не потребували, Pure F9 до Ваших послуг.

Створений відповідно до потреб сучасного життя. Pure F9 утримує пил всередині, випускаючи до кімнати лише попередньо очищене через 5 ступенів фільтрації повітря, що суттєво сприяє здоровій атмосфері у Вашому домі.
  • Неперевершена універсальність
  • Ергономічний дизайн
  • Залишайте пилосос у вертикальному стані де завгодно та коли завгодно
Безпровідний пилосос, котрий забезпечить бездоганну чистоту всієї оселі без підзарядки. Ідеальна висота для кожного — з телескопічною трубою Pure F9 висоту можна регулювати для комфортного прибирання.
  • Ергономічний дизайн
  • Allergy набір
  • Авто Режим

Долучайтесь до технологій майбутнього

Ми поєднали потужність та ефективність звичайного пилососа зі зручністю безпровідного пилососа, щоб забезпечити бездоганну чистоту всієї оселі без підзарядки*. Достатньо потужний та універсальний, аби бути основним та єдиним пилососом у Вашому домі.

*При налаштуванні на максимальну потужність пилосос за один заряд акумулятора прибирає до 80 м2 підлоги та відповідає вимогам Постанови Комісії (ЄС) 2009/125/EC щодо екодизайну дротових пилососів для збору пилу на килимі.

Неперевершена універсальність

Унікальний механізм пересування основного блока дарує гнучкість прибирання кожного сантиметра оселі - від підлоги під низькими меблями до найвіддаленіших куточків стелі. Інтегрований висувний шланг та універсальна насадка «3-в-1» дозволяють підлаштувати Pure F9 для прибирання всіх покриттів та поверхонь Вашого будинку.

Ергономічний дизайн

Ідеальна висота для кожного — з телескопічною трубою Pure F9 висоту можна регулювати для комфортного прибирання. Завдяки унікальному пересувному основному блоку та низькому центру тяжіння Pure F9 - це дуже легкий, маневрений та чітко збалансований пилосос.

Залишайте пилосос у вертикальному стані де завгодно та коли завгодно

Припиніть прибирання, зробіть паузу та продовжуйте, коли Вам зручно - завдяки функції самостійного вертикального паркування Ви сміливо можете залишити Pure F9 у вертикальному положенні де завгодно та коли завгодно. Пилосос дочекається продовження прибирання саме там, де Ви його залишили.

Пил не має шансів заховатися

Супер-яскрава підсвітка на щітці дозволяє побачити найдрібніші часточки пилу, тож Ви не пропустите їх навіть у найбільш затемнених куточках та під меблями.

Авто Режим

Розумне регулювання потужності. Авто Режим*** автоматично підлаштовує потужність та силу всмоктування Pure F9 в залежності від того, яку саме поверхню Ви зараз прибираєте, що дозволяє досягти максимально ефективного результату.

***Авто Режим доступний лише в деяких моделях.

Pure Care

Пакет послуг Electrolux Pure Care пропонує пріоритетний ремонт продукту за 72 години у разі необхідності.