s-bag® оригінальний мішок для пилу

s-bag® оригінальний мішок для пилу

s-bag® оригінальний мішок для пилу

Наш s-bag у новому дизайні!

Ваш дім повинен бути чистим настільки, наскільки це можливо. Мішки для пилососів збирають безліч частинок, частина з яких є небезпечними. Маючи 75-річний досвід розробки та виробництва мішків для пилу, ми зробили наш s-bag кращим.

Новий більш гігієнічний спосіб герметизації повного s-подібного мішка запобігає розриву або висипанню мішка для пилу, одночасно продовжуючи термін служби вашого пилососа.

Створено екологічним

В Electrolux у нашому порядку денному важливе місце займає екологічний розвиток. До 25% енергії на нашій фабриці, де ми виробляємо s-bag надходить від наших власних сонячних панелей, встановлених на даху, що знижує наш вуглецевий слід на 90 тонн на рік.*

Пакування виготовлене ​​з 100% переробленого паперу. Ми гарантуємо, що вплив переробленого s-bag мішка на навколишнє середовище буде мінімальним.**

* Сонячні батареї були встановлені в жовтні 2019 року.
** Згідно з оцінкою життєвого циклу, проведеної глобальним технологічним центром Electrolux, Порчіа, Італія, 11 жовтня 2017 року.

Власна сировина і виробництво

S-bag виготовляється в місті Ньюгорд, Швеція, та велика частина нашої сировини постачається з ЄС. Крім того, у виробництві нового s-bag використовується на 13% менше води та на 18% менше енергії в порівнянні з попереднім поколінням.*

Наша фабрика сертифікована за стандартом ISO 14001, і ми пишаємося тим, що підтримуємо високий стандарт якості та несемо відповідальність за наше виробництво.

* Згідно з оцінкою життєвого циклу, проведеної глобальним технологічним центром Electrolux, Порчіа, Італія, 11 жовтня 2017 року.

Покращена конструкція

Отримайте максимальну користь. s-bag оптимізовано так, щоб прослужити на 50% довше в порівнянні зі звичайними паперовими мішками для пилу.

Ви можете максимально наповнювати s-подібний мішок, а нова система герметизації гарантує, що мішок все одно не порветься і не висипеться.

Життя в чистій і здоровій атмосфері

Нова система блокування гарантує, що пил і всі шкідливі частинки, що містяться в мішку, надійно утримуються всередині.

Ми захищаємо повітря, яким ви дихаєте, одночасно продовжуючи термін експлуатації вашого пилососа.

Асортимент s-bag

Мішок s-bag® Classic Long Performance можна використовувати на 50% довше, ніж звичайний паперовий мішок.
Мешок s-bag® Ultra Long Performance служить на 80% довше, ніж традиційні паперові мішки для пилососів, і має оптимальну місткість 5 літрів.
Мішок s-bag® Anti-Allergy захищає ваше здоров'я, позитивно впливає на гігієну і чистоту повітря у вашому домі, зберігаючи при цьому відмінну продуктивність.
На відміну від звичайних паперових мішків, які вбирають вологу, в s-bag® Anti-Odor використовується міцний синтетичний матеріал, покритий воском, що поглинає неприємні запахи та запобігає їх виходу з пилососа.