Як вибрати морозильну камеру?

Морозильна камера - пристрій, без якого сьогодні складно обійтися. Якщо необхідно зберігати продукти - м'ясо, рибу, овочі і ягоди – протягом тривалого часу, цей тип техніки просто необхідний. Як вибрати морозильну камеру? Дотримуйтесь наших порад і рекомендацій.

Інтегрована або окремо стояча

Вибір морозильної камери - питання складне, і вимагає особливої уваги до деталей. Це додатковий пристрій в будинку, і він повинен не тільки впоратися зі своїми функціями, а й ідеально вписатися в простір. Вбудована або окремо стояча морозилка: яку вибрати?

 • Інтегроване рішення - оптимальний варіант, коли необхідно вписати пристрій в загальну концепцію дизайну кухні. Містка морозильна шафа на 204 літри, або компактне рішення на 95 літрів - вони ідеально інтегруються у фасад будь-якої кухні.
 • Окремо стояча морозильна камера, перевага якої - в мобільності. Пристрій можна розмістити там, де вам зручно.

Габарити і об’єм камери

Побутові морозильні камери можуть бути різних розмірів. Вибираючи цей тип пристроїв, орієнтуйтеся на ваші потреби і кількість продуктів, яку плануєте зберігати.

Залежно від висоти морозильної камери, вона може бути укомплектована 3-7 відсіками для зберігання.

 • Висота 85 сантиметрів: 3-4 ящики для продуктів, включаючи збільшений контейнер SpacePlus з прозорим корпусом. Така морозилка відмінно вміститься під стільницею.
 • Висота 125 сантиметрів: пристрій на 5 відсіків.
 • Висота 154 сантиметри: морозильна камера обладнана 6 контейнерами різного розміру для максимально зручного використання.

Тип системи охолодження

Щоб морозильна камера працювала нормально, її необхідно періодично розморожувати. Це аксіома. Вибираючи морозилку, зверніть увагу на тип системи охолодження.

 • Ручне розморожування передбачає вашу участь у процесі. Як мінімум раз на рік необхідно відключати пристрій і усувати полій.
 • Автоматичне розморожування - найбільш зручний варіант. Система FrostFree ™ в морозильних камерах Electrolux сама подбає про те, щоб видалити іній. Полій утворюється тільки на випарнику, прихованому в стінках камери. З певною періодичністю система зупиняє вентилятор і включає нагрівач. Вода, що відтанула, виводиться і поступово випаровується.

Тип управління

Тип системи управління - параметр, який вимагає особливої уваги. Вибирайте той, яким зручно користуватися вам.

 • Механічна панель управління - найпростіший і зрозумілий тип управління роботою морозильної камери. Все, що вам потрібно зробити, встановити ручку термостата на потрібну температуру.
 • Електронне управління з сенсорною панеллю - встановіть точну температуру і програму заморозки, а про решту подбає система. Підтримання стабільної температури всередині камери, подавання звукового сигналу при зміні температури, вся інформація про роботу пристрою - на зручному РК-дисплеї.

Функціонал

Якщо хочете морозильну камеру, функції якої не обмежуватимуться лише заморожуванням продуктів, зверніть увагу на моделі з додатковими можливостями.

 • FastFreeze - функція миттєвої заморозки продуктів, яка дає змогу зберегти всі корисні речовини, їхній смак і зовнішній вигляд.
 • DrinksChill - режим швидкого охолодження напоїв. Поставте напої в морозильну камеру і активуйте режим. Система створює крижаний вихор, який миттєво доводить температуру напоїв до потрібної позначки.

Крім того, техніка подбає про те, щоб ви завжди були в курсі того, що відбувається всередині. Щонайменша зміна температури або нещільно закриті дверцята, і система видасть звуковий сигнал.

Енергоефективність

Будь-який додатковий прилад в будинку - це збільшення витрат електроенергії. Вибираючи морозильну камеру, віддайте перевагу пристроям з високим класом енергоефективності.

Морозильна техніка Electrolux з системою FrostFree ™ - пристрій, який споживає менше електроенергії, ніж аналогічна модель іншого виробника. Наприклад, морозильні камери класу А + споживають на 25% менше ресурсу.