Як вибрати морозильну камеру?

Морозильна камера - пристрій, без якого сьогодні складно обійтися. Якщо необхідно зберігати продукти - м'ясо, рибу, овочі і ягоди – протягом тривалого часу, цей тип техніки просто необхідний. Як вибрати морозильну камеру? Дотримуйтесь наших порад і рекомендацій.

Інтегрована або окремо стояча

Вибір морозильної камери - питання складне, і вимагає особливої уваги до деталей. Це додатковий пристрій в будинку, і він повинен не тільки впоратися зі своїми функціями, а й ідеально вписатися в простір. Вбудована або окремо стояча морозилка: яку вибрати?

        Інтегроване рішення - оптимальний варіант, коли необхідно вписати пристрій в загальну концепцію дизайну кухні. Містка морозильна шафа на 204 літри, або компактне рішення на 95 літрів - вони ідеально інтегруються у фасад будь-якої кухні.

        Окремо стояча морозильна камера, перевага якої - в мобільності. Пристрій можна розмістити там, де вам зручно.

Габарити і об’єм камери

Побутові морозильні камери можуть бути різних розмірів. Вибираючи цей тип пристроїв, орієнтуйтеся на ваші потреби і кількість продуктів, яку плануєте зберігати.

Залежно від висоти морозильної камери, вона може бути укомплектована 3-7 відсіками для зберігання.

        Висота 85 сантиметрів: 3-4 ящики для продуктів, включаючи збільшений контейнер SpacePlus з прозорим корпусом. Така морозилка відмінно вміститься під стільницею.

        Висота 125 сантиметрів: пристрій на 5 відсіків.

        Висота 154 сантиметри: морозильна камера обладнана 6 контейнерами різного розміру для максимально зручного використання.

Тип системи охолодження

Щоб морозильна камера працювала нормально, її необхідно періодично розморожувати. Це аксіома. Вибираючи морозилку, зверніть увагу на тип системи охолодження.

        Ручне розморожування передбачає вашу участь у процесі. Як мінімум раз на рік необхідно відключати пристрій і усувати полій.

        Автоматичне розморожування - найбільш зручний варіант. Система FrostFree ™ в морозильних камерах Electrolux сама подбає про те, щоб видалити іній. Полій утворюється тільки на випарнику, прихованому в стінках камери. З певною періодичністю система зупиняє вентилятор і включає нагрівач. Вода, що відтанула, виводиться і поступово випаровується.

Тип управління

Тип системи управління - параметр, який вимагає особливої уваги. Вибирайте той, яким зручно користуватися вам.

        Механічна панель управління - найпростіший і зрозумілий тип управління роботою морозильної камери. Все, що вам потрібно зробити, встановити ручку термостата на потрібну температуру.

        Електронне управління з сенсорною панеллю - встановіть точну температуру і програму заморозки, а про решту подбає система. Підтримання стабільної температури всередині камери, подавання звукового сигналу при зміні температури, вся інформація про роботу пристрою - на зручному РК-дисплеї.

Функціонал

Якщо хочете морозильну камеру, функції якої не обмежуватимуться лише заморожуванням продуктів, зверніть увагу на моделі з додатковими можливостями.

        FastFreeze - функція миттєвої заморозки продуктів, яка дає змогу зберегти всі корисні речовини, їхній смак і зовнішній вигляд.

        DrinksChill - режим швидкого охолодження напоїв. Поставте напої в морозильну камеру і активуйте режим. Система створює крижаний вихор, який миттєво доводить температуру напоїв до потрібної позначки.

Крім того, техніка подбає про те, щоб ви завжди були в курсі того, що відбувається всередині. Щонайменша зміна температури або нещільно закриті дверцята, і система видасть звуковий сигнал.

Енергоефективність

Будь-який додатковий прилад в будинку - це збільшення витрат електроенергії. Вибираючи морозильну камеру, віддайте перевагу пристроям з високим класом енергоефективності.

Морозильна техніка Electrolux з системою FrostFree ™ - пристрій, який споживає менше електроенергії, ніж аналогічна модель іншого виробника. Наприклад, морозильні камери класу А + споживають на 25% менше ресурсу.