Поради щодо вибору морозильної камери

Як обрати морозильну камеру? Морозильна камера – один із найважливіших побутових пристроїв у домі. Але як підібрати найбільш вдалу модель? Ознайомтеся з нашими порадами та підказками та оберіть морозильну камеру Electrolux, від котрої ви розтанете. 

Вбудовані та окремі морозильні камери

Вбудована чи та, що стоїть окремо?

Усі морозильні камери поділяють на дві основні категорії: окремі та вбудовані. У чому різниця? 

Моделі, що стоять окремо, можна встановити у будь-якому приміщенні із розеткою. Це чудовий варіант, якщо вам потрібна максимально містка камера. 

Вбудовуваний пристрій цілковито інтегровано у кухонні меблі. Є можливість приховати техніку за декоративною панеллю. Віддайте перевагу цьому типу, якщо вам потрібно гармонійно вписати морозильну камеру в інтер’єр кухні й досягти єдності стилю. 

Холодильник Side-By-Side

Розміри і кількість відділень

Перед тим як обрати морозильну камеру для дому, виміряйте місце, де ви плануєте встановити пристрій. Це допоможе визначитися із габаритами техніки. 

Залежно від висоти, устаткування комплектується 3-7 відділеннями. 

85 см – 3-4 ящики. Камера підходить для встановлення під стільницю. Контейнер SpacePlus® із прозорою передньою стінкою дає можливість бачити, що зберігається всередині. 

125 см – 5 відділень. SpacePlus™ - збільшений об’єм при стандартних зовнішніх розмірах агрегату. 

154 см – 6 контейнерів. Чергування ящиків різних габаритів для максимальної зручності.

185 см – 7 відділень: 3 контейнери Maxi, 2 – повної ширини, 1 – на півширини та 1 із відкидною кришкою. 

Що більше різних продуктів плануєте заморожувати, то більш місткою має бути морозильна камера. 

Система "No frost"

Способи розморожування

Вручну. Ви можете самостійно розморожувати морозильну камеру, коли це потрібно. 

Автоматично. Із системою FrostFree™ ви забудете про полій на стінках та необхідність тривалого розморожування! Іній не з’являється всередині камери, а утворюється лише на випаровувачі, прихованому від людського ока. Через певні відрізки часу вентилятор зупиняється і вмикається нагрівач. Тала вода надходить по жолобках до спеціального піддону, де поступово випаровується. 

Зверніть увагу! Попри те, що техніка із системою FrostFree™ не потребує ручного розморожування, бажано періодично (раз на півроку) вимикати пристрій і здійснювати очищення, аби запобігти появі плям та неприємного запаху. 

Сенсорна панель морозильної камери

Тип управління

Механічне. Простий та ефективний метод встановлення температури та режиму роботи техніки. Регулювання здійснюється за допомогою поворотного перемикача. 

Електромеханічне. Охолодження до більшого чи меншого значення регулюється за допомогою ручки термостату. 

Електронне і сенсорне. Дає можливість встановити точну температуру всередині камери та обирати потрібні програми. Це дуже зручний тип управління. Увесь процес заморожування контролює комп’ютер. Електронний чи рідкокристалічний дисплей дають змогу у будь-який час відслідковувати режими, температуру та інші процеси всередині морозильної камери. 

Всередені холодильної камери Electrolux

Заморожування та контроль температури

Особливі функції дають змогу заморожувати більш якісно та ефективно. 

FastFreeze. Заморожуйте свіжі продукти швидше, зберігаючи смак, текстуру та корисні властивості! Режим заморожування з автоматичним поверненням до стандартних налаштувань.

DrinksChill. Закінчились прохолодні напої, а гості не можуть довго чекати? Функція швидкого охолодження рідин підготує напої до подавання на стіл за кілька хвилин!

Індикатор закривання дверцят. Якщо дверцята не зачинені чи зачинені погано, акустичний та візуальний сигнал повідомить вас про це, допомагаючи зберегти якість продуктів. Візуальний та акустичний сигнал про підвищення температури допоможе підтримати стабільну температуру у морозильній камері. 

Відсік із льодом

Лід завжди

Полюбляєте напої із льодом? Система приготування льоду у деяких морозильних камерах Electrolux дає можливість діставати кубики льоду прості із дверцят, завдяки чому ви завжди будете готові приготувати гостям фірмові коктейлі. Також у нас є морозильні камери, котрі швидко заморожують продукти. Завдяки цьому продукти зберігаються довше, не змінюючи смаку. 

Енергоспоживання класу "А+"

Енергоспоживання

Як правильно обрати морозильну камеру, аби не збільшити витрати на оплату електроенергії? Оскільки це велика побутова техніка, яка постійно підключена до живлення, перед покупкою зверніть увагу на клас енергоефективності. Економні морозильні камери маркують літерою А. 

Моделі із таким класом енергоспоживання корисні для вашого гаманця і безпечні для зовнішнього середовища. Пам’ятайте, техніка із більш високою витратою електроенергії (приміром, класу В) коштує дешевше, але у процесі експлуатації потребує від вас значних витрат на оплату комунальних послуг. 

Наші пристрої класу А+ споживають на 25% менше електроенергії, ніж аналогічна техніка класу А.