Як вибрати електричну духову шафу

Електрична духова шафа - пристрій, без якого не обходиться жодна сучасна кухня. У колекції духових печей Electrolux ви знайдете багатофункціональні моделі, які не тільки зроблять процес приготування простішим, але і покращать смак ваших улюблених страв. Як вибрати духовку? Дотримуйтесь наших порад, щоб знати, на які параметри варто звертати увагу в першу чергу.

Звичайна або багатофункціональна?

Перед тим, як вибрати електричну духову шафу, потрібно визначитися з типом пристрою.

 • Стандартна електрична духовка. Нагрівається за допомогою трубчастих тенів, встановлених знизу і зверху внутрішньої камери. Додатково духова шафа може комплектуватися грилем.
 • Мультифункціональна модель. Оснащена чотирма нагрівальними елементами  знизу, зверху, збоку, на задній стінці. Всередині працює вентилятор, рівномірно розподіляє гаряче повітря по всій камері. Готуйте відразу кілька страв на 3 рівнях, не боячись, що що-небудь пригорить або не пропечеться. Вентилятор гарячого повітря знижує температуру і скорочує час запікання для економічного приготування.

Ідеальне приготування без клопоту

Ряд простих функцій електричної духовки для легкого приготування просмажених і пропечених страв.

 • Великий гриль. Для ідеального приготування навіть маленьких страв. Простіше не буває!
 • Функція SteamBake дозволяє вдома створювати випічку як у професійних пекарнях одним натисненням кнопки. Волога дозволяє тісту повністю піднятися, створюючи чудову м'яку серединку, в той час як сухе тепло створює яскраву, хрустку скоринку. Насолоджуйтесь не лише смачною випічкою, але й смаженою куркою та рибою. 

Максимальна зручність

Вибираємо електричну духову шафу за рівнем зручності користування.

 • Таймер-будильник. Зручна функція установки часу. Завдяки звуковому сигналу, ваші страви ніколи не пригорять.
 • Температурний щуп. Ще один додатковий елемент, помітно полегшує запікання. Спеціальний датчик вводять всередину продукту. Щуп контролює зміну температур і виводить інформацію про це на цифровий дисплей духової шафи.
 • Функція розморожування. Розморожування за допомогою конвекції істотно економить час, який йде на приготування їжі.
 • Камера об'ємом 74 л. Те, що треба зайнятому шеф-кухарю! До 9 положень полиць і найбільше деко дарують гнучкість в приготуванні великої кількості страв.

Каталітичне очищення

З нашою технологією каталітичного очищення ви можете попрощатися з брудом та залишками жиру у духовій шафі. Ця технологія самоочищення автоматично запускається при досягненні духовою шафою температури 250°C. Тепер очистити духову шафу стало надзвичайно легко.

Безпека

Як правильно вибрати електричну духову шафу? Зверніть увагу не тільки на його функціональність, але і на безпеку.

Сучасні духові шафи оснащені додатковими функціями, що спрощують користування та усувають всілякі ризики.

 • Телескопічні напрямні дозволяють витягати деко, не притримуючи місткість внизу рукою. Дуже зручно, якщо потрібно швидко перевірити готовність страви, переміщати картоплю, полити соусом м'ясо або посипати сиром піцу.
 • Лампа освітлення, спрямована на задню стінку духовки, заливає світлом всю внутрішню камеру. Ви можете розгледіти страву, що готується, без ризику засліплення.
 • Замок від дітей — легко знімається механічний замок на дверцятах духовки, захищає дитину від можливих опіків.