Поради щодо вибору електричної духової шафи

Стандартна чи мультифункціональна? Чому вам обов'язково сподобається функція PlusSteam? Який об'єм шафи оптимальний для вашої кухні? Читайте у нашій статті.

Звичайна чи багатофункціональна

Звичайна чи багатофункціональна

Перед тим, як обрати електричну духову шафу, визначитеся із типом пристрою. 

Стандартна електрична духовка. Нагрівається за допомогою трубчатих тенів, встановлених знизу та зверху внутрішньої камери. Додатково духова шафа може бути укомплектована грилем. 

Мультифункціональна модель. Має чотири нагрівальні елементи – знизу, зверху, збоку та на задній стінці. Всередині працює вентилятор, що рівномірно розподіляє гаряче повітря всією камерою. Готуйте одразу кілька страв на 3 рівнях, не турбуючись, що щось підгорить чи не пропечиться. Вентилятор гарячого повітря знижує температуру та скорочує час запікання для економного приготування. 

Ідеальне приготування без турбот

Низка простих функцій електричної духовки для легкого приготування добре підсмажених та пропечених страв. 

•Великий гриль. Для ідеального приготування навіть маленьких страв. Простіше не буває!

•Функція PlusSteam. Легкий «дотик» пару для випікання хліба із хрусткою скоринкою, насиченим кольором та глянцевою поверхнею. 

Максимальна зручність духової шафи

Максимальна зручність

Вибираємо електричну духову шафу за рівнем зручності користування.

Таймер-будильник. Зручна функція встановлення часу. Завдяки звуковому сигналу, ваші страви ніколи не підгорять. 

Температурний щуп. Ще один додатковий елемент, який помітно спрощує запікання. Спеціальний датчик вводять всередину продукту. Щуп контролює зміну температур та виводить інформацію про це на цифровий дисплей духової шафи. 

Функція розморожування. Розморожування за допомогою конвекції суттєво заощаджує час, котре йде на приготування їжі.

Камера об’ємом 74 л. те, що потрібно заклопотаному шеф-кухареві! До 9 положень полиць і найбільше деко дарують гнучкість у приготуванні великої кількості страв. 

Функції Очищення Духової Шафи

Очищення

Краплі жиру періодично потрапляють на лицьову панель духової шафи. Аби спростити прибирання, вибирайте модель зі знімною скляною панеллю дверцят. Цілком виймайте дверцята та скло для швидкого очищення. 

Окрім того, електричні духові шафи «Електролюкс» мають дві системи очищення, які не передбачають використання хімічних миючих засобів: 

Каталітичне очищення. Всі стінки духової шафи, окрім нижньої, вкриті каталітичною емаллю. Принцип роботи цієї системи самоочищення полягає у спалюванні жирових забруднень під дією високих температур і хімічних компонентів у складі емалі. Для самоочищення духову шафу потрібно увімкнути на годину і встановити температуру 200°С. Накопичений на стінках жир окислиться, перетворюючись на золу та вологу. Така система очищення не передбачає використання миючих засобів (за винятком нижньої стінки та дверцят), що дозволяє зекономити час та сили. Каталітична емаль розрахована на увесь термін служби духової шафи. 

Піролітичне очищення. Оберіть програму самоочищення і духова шафа розігріється до 500°С, перетворюючи жир та забруднення на золу. Її потім легко усунути за допомогою звичайної серветки чи ганчірки без використання миючих засобів. Процес абсолютно безпечний завдяки автоматичному блокуванню дверцят та вентилятору охолодження, котрий знизить температуру зовнішніх стінок. 

Безпека електричної духової шафи

Безпека

Як правильно обрати електричну духову шафу? Зверніть увагу не лише на її функціональність, але й на безпеку. 

Сучасні духові шафи оснащені додатковими елементами, які спрощують користування та усувають всі можливі ризики. 

Телескопічні спрямовувачі дають змогу витягувати деко, не притримуючи його знизу рукою. Дуже зручно, коли потрібно швидко перевірити готовність страви, переміщувати картоплю, полити соусом м'ясо чи посипати сиром піцу. 

Лампа освітлення, направлена на задню стінку духовки, заливає світлом всю внутрішню камеру. Ви можете розгледіти страву, що готується, без ризику осліплення. 

Замок від дітей – механічний замок на дверцятах духовки, котрий захищає дитину від можливих опіків.