Bake for Someone

Починайте пекти!

Це легко завдяки парі

Випічка розмовляє універсальною мовою. Шматок щойно спеченого хліба може бути найкращим способом привітатися вранці. А чізкейк може свідчити про те, що ви дбаєте про когось. З дотиком пари випікання дійсно стає надзвичайно легким. Так чому б не порадувати когось і не взяти участь у конкурсі #bakeforsomeone (спечи для когось)?


Діти, які печуть у пекарні Electrolux Bake For Someone

#BakeForSomeone

 • Шоколадний торт
  Шоколадний бісквіт
 • Випечений сирний пиріг
  Випечений сирний пиріг
 • Крем-брюле
  Кулінарний пальник, що карамелізує цукор на верхівці крем-брюле
 • Лимонний пиріг із безе
  Лимонний пиріг з безе, посипаний цукровою пудрою
Чізкейк, випечений у паровій духовій шафі

Ідеальна випічка з теплом та парою

Кнопка SteamBake додає пару протягом перших 15 хвилин, аби суміш піднялася і випічка була всередині легкою і пухкою. Після цього звичайне сухе тепло забезпечує привабливий колір та належну скоринку. Упевніться, що ви зможете справитися з попитом, коли кожен спробує вашу страву.

Багатофункціональна духовка з SteamBake
Духова шафа SteamBake

Завдяки належній кількості пари, що додається одним дотиком кнопки, результат та смак вашої випічки буде, як у професійній пекарні.

Випробовуємо SteamBake

За лаштунками нашої пекарні ми вирішили випробувати духову шафу SteamBake. Ми протиставили професійного кондитера Густафа Мабрука нашим молодим пекарям, але з особливою умовою. На боці дітей була пара, а у Густафа — не було. Подивіться, як змагались ці дві команди. І як дотик пари може кардинально змінити вашу випічку.

Декілька буханок селянського хліба, випечених з використанням пари

Більше ніж чудова випічка

Професійні пекарні використовують пару для отримання дивовижного результату, а тепер це можете робити і ви. Парові духові шафи роблять все те саме, що й звичайні духовки, але мають додаткову перевагу — пару. Вона покращує все — від смаженої баранини до делікатних страв з риби. Тому будь-яка приготована вами страва смакуватиме краще, ніж будь-коли.