Знижка 25% на обрані моделі

Спеціальна пропозиція від Electrolux для користувачів банку ПУМБ

Ваш ваучер на знижку: ELX_PUMB

Ваучер дійсний з 00.00.2022 по 00.00.2022

Ваучер застосовується лише на сайті electrolux.ua.

Щоб застосувати ваучер, введіть код ELX_PUMB у кошику, на етапі формування замовлення.

Промокод не сумується з іншими знижками. Кількість акційних товарів обмежена.


пилососи

Пилососи

4,6

4,6(141  Відгуки )

Повністю замкнута герметична система PureFlow - це висока ефективність і відмінна фільтрація без жодних турбот.
4,9

4,9(1584  Відгуки )

Прибирання пилососом виходить на новий рівень з PURE D8.2. Технологія SmartMode, система PureSound і насадка OneGo Power Clean. Спеціально розроблений, аби запропонувати вам ефективне очищення, унікальні функції та неймовірну безшумність.
4,7

4,7(49  Відгуки )

Прибирайте без шуму. Пилосос SilentPerformer™ Cyclonic було створено з думкою про тишу. Двигун з оптимізованим рівнем шуму разом з конструкцією корпусу та нова безшумна насадка DustPro™ забезпечують ще тихіше прибирання, не знижуючи продуктивності.
4,5

4,5(17  Відгуки )

Для кращих результатів прибирання технологія Turbo Cyclonic Technology™ покращує всмоктування, забезпечуючи краще поглинання пилу. Для більш легкого спорожнення вона також відділяє пил від повітря та направляє його в сторони контейнеру для пилу.
Оцініть якість прибирання преміум-класу: клас фільтрації повітря А, клас прибирання на твердій підлозі А, а також клас енергоефективності А+. При цьому в пилососі встановлено еко-двигун, який споживає всього 550 Ватт, піклуючись про навколишнє середовище і заощаджуючи Ваші гроші.
Завдяки зручній конструкції ручки та додатковим аксесуарам, розміщеним просто на корпусі, бездротовий пилосос Well Q8-P дозволяє миттєво перемикатися між прибиранням підлоги та очищенням важкодоступних місць.
Завдяки зручній конструкції ручки та додатковим аксесуарам, розміщеним просто на корпусі, бездротовий пилосос Well Q7-P дозволяє миттєво перемикатися між прибиранням підлоги та очищенням важкодоступних місць.

Блендери

Дрібна техніка для кухні

Краще подрібнення завдяки унікальній технології TruFlow і спеціальній конструкції лез та ніжки. Ручний блендер Create 5 забезпечує потужність, зручність і універсальність. Впорається із будь-яким завданням на кухні.
Банан, свіжі ягоди та небагато соку. Змішайте. Насолоджуйтеся свіжими домашніми смузі у будь-якому місці і у будь-який час.
Банан, свіжі ягоди та небагато соку. Змішайте. Насолоджуйтеся свіжими домашніми смузі у будь-якому місці і у будь-який час.

Переваги покупки безпосередньо у Electrolux

  • доставка від 1,2 грн*
  • установка за 1,2 грн**

Встигніть зробити замовлення - кількість акційних товарів обмежена.

 

*Під безкоштовною доставкою мається на увазі доставка вартістю 1,2 грн на замовленя від 500 грн.

**Під безкоштовним встановленням мається на увазі встановлення деяких товарів вартістю 1,2 грн за одиницію товару.