Додайте здоров'я

Додайте здоров'я

Готуйте просто, смачно та здорово

Харчування є чи не найважливішим чинником у покращенні та захисті нашого здоров'я. Ми вважаємо, що здорове харчування має бути простим і приємним — щоб ви почувалися якнайкраще. Їжте збалансовано та балуйте себе, уникаючи напівфабрикатів і готуючи власні страви.


Сила соку

Свіжовичавлені фруктові та овочеві соки містять набагато більше вітамінів, мінералів та антиоксидантів у порівнянні з більшістю магазинних соків. Споживання свіжоприготовлених соків може допомогти харчуватися здоровіше, особливо тим, хто зазвичай не вживає багато фруктів та овочів. Це ідеальний початок будь-якого ранку або смачний і корисний перекус навіть для найрозбірливішої дитини.

Настільний блендер Powertilt

Завдяки інноваційному нахилу чаші і лопатей настільний блендер Powertilt забезпечує найкращий результат щоразу.


Горіхова паста — смачна і поживна

Горіхова паста дуже поживна та є відмінним джерелом білка. Вона може допомогти у підтриманні стабільного рівня цукру у крові, надаючи вам більше енергії та знижуючи відчуття голоду. Не обмежуйтеся арахісовим маслом, — спробуйте мигдальне масло, масло із кеш'ю, або навіть проявіть трохи творчості та створіть власне масло із суміші горіхів. Ви можете навіть додати до свого горіхового масла трохи спецій, наприклад, корицю. Така паста гарно смакує із хлібом, овочами, фруктами або просто сама по собі.

Настільний блендер Powertilt

Унікальний нахил цього блендера запобігає нагріванню продуктів у чаші під час змішування, що дуже важливо при подрібненні горіхів, які містять чутливі до тепла олії.


Супер-смузі у піалі

Супер-смузі у піалі — назва говорить сама за себе. Створюйте будь-яке поєднання смаків смузі, які вам подобаються, змішайте, а зверху покладіть улюблені фрукти, злаки та горіхи. Супер-смузі у піалі принесуть більше задоволення, ніж просто смузі, а крім того — це смачний, ситний сніданок.

Використовуйте пару, щоб зберегти поживні речовини

Овочі є здоровим джерелом вітамінів і мінералів, але те, скільки цих поживних речовин фактично потрапить на вашу тарілку, залежить від способу приготування. Загальне правило: якщо ви хочете зберегти поживні речовини, краще звести час, температуру та кількість рідини до мінімуму. Саме тому готування на парі є одним із найкращих способів приготування більшості овочів. Додатковою перевагою готування на парі є збереження кольору — ваші овочі матимуть не лише гарний смак, але й чудовий вигляд.

Духова шафа Combisteam Pro

Готуйте з парою для збереження і розкриття смаку, поживних речовин та зовнішнього вигляду продуктів.