Дбайливий догляд

Дбайливий догляд

Професійне очищення

вдома

Навіть найделікатніші речі можна безпечно прати та сушити вдома з приладами Electrolux. Волокна підживлюються, кольори оновлюються, а текстура зберігається. Одяг, про який добре піклуються, виглядає краще та слугує довше. Хімчистка не потрібна.

Як доглядати за одягом, який піклується про вас

У труднопрохідній місцевості, суворому кліматі та важких умовах потрібен одяг, який протистоїть стихії. Дбайте належним чином про верхній одяг, і він буде гарним не лише на вигляд. Він буде піклуватися про вас сезон за сезоном.

Три різних види курток Helly Hansen.

Догляд за кожним шаром

Головним фактором, що дозволяє кинути виклик стихії, є шари. Зовнішній шар, наприклад, лижної куртки або куртки для яхтингу, захищає від вітру, дощу або снігу. Середній, зазвичай фліс або пух, утримує тепло. А базовий вовняний шар допомагає залишатися шкірі сухою. Оскільки кожен шар надзвичайно важливий, піклуйтеся про них, аби вони піклувалися про вас, чим би ви не займалися.

Куртки

Куртка Helly Hansen

Як доглядати за куртками

Будь-яка підготовка до поїздки для катання на лижах або плавання під парусом починається з прання куртки. Якщо вода не скочується з поверхні, відновіть водовідштовхуючі властивості шляхом прання при низькій температурі та сушіння перед прасуванням. Якщо вам здається, що «дихаючі» властивості тканини погіршились, випріть куртку, аби розблокувати пори. Після сушіння випрасуйте куртку лише прохолодною праскою. Залишайтесь у безпеці та максимально підвищуйте комфорт, періть та сушіть куртку вдома.

Жінка, яка тримає щойно випрану та висушену лижну куртку Helly Hansen
Найкраща підготовка до лижні

Готова до вулиці, але випрана і висушена вдома з Electrolux

Панель управління пральної машини UltraCare

Додаткове полоскання, додаткова продуктивність

Не використовуйте пом'якшувач для прання курток, оскільки він можете заблокувати пори. Це погано вплине на якості куртки, зашкоджуючи її водовідштовхуючим та «дихаючим» властивостям. Замість цього оберіть рідкий засіб для прання без добавок. І використовуйте другий цикл полоскання для видалення можливих залишків миючих засобів. Завдяки цьому ваша куртка залишатиметься, як нова і на дотик, і за своїми властивостями.

 • Програма прання при низькій температурі на пральній машині Electrolux
  Розумно підходьте до вибору миючого засобу

  Куртку для яхтингу слід обов'язково прати на лагідній програмі при низькій температурі з рідким миючим засобом без добавок.

 • Жінка тримає лижну куртку
  Програма для верхнього одягу

  Використовуйте програму для верхнього одягу в сушильній машині Electrolux DelicateCare для відновлення водовідштовхуючих властивостей одягу.

 • Зображення лижної куртки крупним планом
  Захистіть поверхню вашої куртки

  Вийміть все з кишень та застебніть усі «липучки» і блискавки перед пранням та сушінням.

UltraCare™ Eco

Підтримуйте ваші речі у найкращому вигляді, оскільки коли ви виглядаєте гарно, ви почуваєтеся гарно

Пральна машина UltraCare Eco

Бездоганний результат при 30 градусах

Прання при 30 градусах не лише краще для довкілля, воно також і більш лагідне для вашого одягу. З UltraCare™ Eco прання, яке ви зазвичай здійснюєте при 40 градусах, можна виконувати при 30. При такій прохолодній температурі машина не лише очищує, але й піклується про одяг. Тому ваш одяг довше виглядатиме та матиме відчуття нового.

Пухові куртки

Як доглядати за пухом

Якщо ви піклуєтесь про пух, він піклується про вас. Завдяки обережному пранню прохолодною водою в нашій пральній машині UltraCare™ Eco пухові речі довше залишатимуться кращими як на вигляд, так і на дотик. А сушіння зі спеціальними м'ячиками в барабані сушильної машини DelicateCare попередить скупчення пуху у кутах курки. Отже ваш одяг завжди залишатиметься теплим і затишним.

Жінка, що захоплюється своїм щойно випраним пуховиком

Ніколи не періть пухові вироби вручну

Пухові вироби слід завжди прати у машині. Для відновлення їхніх захисних властивостей лише додатковий цикл полоскання належним чином видалить миючий засіб з пір'я. Потім для збереження форми куртки її слід вийняти з барабана відразу після прання. Не слід викручувати куртку, аби видалити воду, — натискайте на куртку, коли вона лежить в розгорнутому вигляді.

 • Програма прання при низькій температурі на пральній машині Electrolux
  Використовуйте низькі температури

  Періть пух у прохолодній воді на лагідній програмі та встановіть додатковий цикл полоскання на пральній машині, аби видалити будь-які залишки миючого засобу.

 • Крупний план м'ячика для сушіння в сушильній машині Electrolux
  Обирайте правильну програму

  Для найкращого сушіння обирайте тривалий цикл при середній температурі та використовуйте м'ячики для сушіння, аби ваша пухова куртка була легкою, пухнастою та мала чудовий аромат. Не виймайте її з машини, доки вона не буде на 100% сухою.

 • Пухова куртка Helly Hansen
  Захистіть поверхню вашої куртки

  Періть пухові речі окремо від інших предметів одягу. Перед пранням вийміть все з кишень, застебніть «липучки» та блискавки, аби уникнути пошкодження поверхні.

Флісові куртки

Як доглядати за флісом

Забезпечте флісовим речам оптимальний догляд в домашніх умовах. Для того, щоб домогтися найкращих результатів, періть їх в теплій воді з м'яким миючим засобом і без пом'якшувача для тканин. Фліс прекрасно вбирає воду і вимагає додаткового полоскання для повного видалення миючих засобів. Також не завадить цикл сушки, який збереже приємну м'якість тканини.

 • Програма прання при низькій температурі на пральній машині Electrolux
  Періть разом із синтетичними тканинами

  Не періть фліс разом із бавовняним одягом, тому що в результаті утворюються катишки. Періть його з іншими синтетичними тканинами, такими як поліестер і нейлон.

 • Жінка, яка тримає флісовий светр
  Не прасуйте – користуйтесь парою

  Сушіть свою куртку в сушильному барабані на програмі для спортивного або синтетичного одягу. І не прасуйте її. Замість цього користуйтеся для видалення складок і освіження флісу програмою обробки парою.

 • Зображення флісового светра крупним планом
  Захистіть поверхню своєї куртки

  Перед пранням і сушінням витягніть все з кишень і закрийте всі липучки і блискавки для захисту поверхні флісу.

Як доглядати за класикою

Протягом поколінь модні тенденції приходять та зникають, але біла сорочка завжди в моді. Тепер легко підтримувати її ідеально гладенькою, білосніжною та в найкращому вигляді без хімчистки.

Біла сорочка з етикеткою з інструкціями щодо догляду висить у вітальні

Основа вашого гардеробу

Ваш гардероб — це місце, де ви створюєте свій особистий стиль та вигляд. Ви експериментуєте з новими тенденціями, поєднуючи їх з класичними елементами гардеробу, такими як бездоганно випрасувана білосніжна сорочка. З нею легко виглядати урочисто та повсякденно. Вишукано чи просто — ви завжди можете проявити трохи творчості. Класична сорочка не вимагає жодних зусиль, але шик — це ідеально чисте полотно.

Жінка тримає щойно випрасувану, хрустку, білу сорочку
Готово до шафи

Зробіть ваші сорочки білішими за біле та красиво свіжими з найкращим доглядом за одягом

 • Синя сорочка із розстебнутими ґудзиками
  Перевірте етикетки з інструкціями щодо догляду

  Перед пранням розстебніть ґудзики на сорочці, в тому числі на манжетах та комірах. А також не забудьте перевірити рекомендації на етикетці щодо найкращої температури та основних вказівок із догляду.

 • Білосніжна сорочка
  Розумно підходьте до вибору миючого засобу

  Аби ваша сорочка якнайдовше виглядала як нова, використовуйте пральний порошок, який містить відбілювач, щоб ваші білі речі дійсно виглядали білими.

 • Діаграма, що показує відстань, яку треба залишити між одягом та верхом барабану
  Залиште достатньо місця

  Залишайте відстань у ширину долоні між одягом та стелею барабану для захисту одягу від залишків миючого засобу, що виникають внаслідок надмірного завантаження.

Білосніжна сорочка під кутом
SteamCare

Вітайте гладеньку, свіжу тканину. Швидко освіжіть свій одяг між праннями за допомогою пари

Пральна машина SteamCare

Влаштуйте своїм сорочкам спа

Ваші улюблені сорочки багато через що пройшли. Щоденна метушня руйнує свіже, чисте відчуття, яке вам так подобається. Аби повернути це відчуття назад усього за 30 хвилин, наші пральні машини з функцією SteamCare відтворюють спа-догляд. Вони розслабляють тканину та видаляють запахи, надаючи вашим сорочкам безцінного відчуття м'якої, чистої бавовни.

Чоловік у сорочці, яка наполовину пом'ята, а наполовину гладенька, аби показати переваги SteamCare

Сила пари

Повісьте сорочку на «плечики» у ванній кімнаті, доки ви приймаєте душ, та подивіться, як пара може оживити ваш одяг. Додаткова волога допомагає розгладити зморшки на одязі та зберегти відчуття свіжості. А для швидшого та легшого розгладжування випробуйте наші пральні машини з програмою SteamCare. Завдяки вбудованому циклу пропарювання вам більше не знадобиться прати речі, аби на вигляд і дотик вони стали як нові.

Парова станція, що прасує сорочку

Гладенький, безпечний спосіб прасування

Хоча програма пропарювання може позбавити вас необхідності прасування, а коли все ж таки потрібно випрасувати одяг, використовуйте пару. Для бездоганно випрасуваних білосніжних сорочок наша парова станція виробляє багато пари, яка швидко розслаблює тканину. Це скорочує час, протягом якого сорочка піддається впливу високих температур. Тому пара не лише позбавляє складок, але й допомагає зберегти одяг.

Як доглядати за вовняними речами

Вовна створена, аби слугувати багато років, що робить її ідеальною інвестицією при належному догляді. Чи то розкішне пальто, чи повсякденний светр, дотримання цієї пораді допоможе надовго зберегти одяг у відмінному стані.

Прання вовняних виробів

Білий вовняний светр, що висить

Чому потрібно доглядати за вовною?

Вовна — неймовірна тканина. Вона біологічно розкладається, вогнестійка і навіть має захист від ультрафіолетового випромінювання. Вовна є більш дихаючою, ніж будь-яка інша тканина та реагує на зміни температури вашого тіла. Тому вона зігріває вас, коли холодно, та охолоджує, коли жарко. За такою корисною тканиною слід доглядати належним чином, аби вона виглядала як нова та була приємною на дотик.

вовняний джемпер
Логотип Woolmark Green
Схвалено Woolmark

Навіть вовняні речі, «призначені лише для ручного прання», можна безпечно прати й сушити в наших машинах, позначених символами Blue та Green Woolmark

 • Панель дисплея Eco UltraCare, яка показує холодний цикл прання
  Періть у холодній воді

  Якщо у вашій пральній машині не передбачено програму для прання вовни, рекомендуємо використовувати програму прання у холодній воді для вовни, придатної «лише для ручного прання». І не забувайте, що вовну слід завжди прати навиворіт.

 • Білий вовняний светр
  Розумно підходьте до вибору миючого засобу

  Не використовуйте високоактивні миючі засоби, «біологічні» миючі засоби, які містять ферменти, а також миючі засоби з відбілювачем. Слід використовувати спеціальний засіб для прання вовни.

 • Стос вовняних виробів
  Зберігайте правильно

  Зберігайте светри у складеному вигляді для захисту від розтягування. Якщо вам потрібно повісити светр, використовуйте спеціальні вішалки для трикотажних виробів, аби забезпечити їм максимальну підтримку.

Білий вовняний светр з етикеткою гарного догляду Electrolux

Прання вовни

Можливо, вам казали не прати вовну в машині. Але часи змінилися. Наша пральна машина UltraCare™ Eco не просто очищує вовну, вона піклується про кожну нитку. Вона попередньо змішує миючий засіб, а потім пом'якшувач, перш ніж кожна суміш попаде в барабан. Отже, вовна отримує неперевершену м'якість та догляд, більш рівномірне очищення.

Порівняння між гладеньким вовняним джемпером, висушеним у сушильній машині Electrolux, і зморщеним джемпером, висушеним у сушильній машині конкурента
DelicateCare

Любите свої речі? Сушіть їх у машині, яка має спеціально підібрані програми для кожного типу тканини

Вовну можна сушити в сушильній машині

Тепер можна сушити вовну в сушильній машині, зберігаючи її у дивовижному стані. Сушильні машини DelicateCare пропонують унікальний цикл для вовни. На спеціально підібраній швидкості барабана вовна на його стінці залишається розправленою. Результат буде так само чудовим, як і після сушіння в розгорнутому вигляді. Відсутність усадки та захист від перекручування та переплетіння гарантується.

Синій вовняний джемпер

Більше жодних умов «лише ручне прання»

Коли йдеться про ваші улюблені вироби з вовни, потрібно бути впевненими, що машина поводитиметься з ними максимально обережно. Наші прально-сушильні машини — перші машини на ринку, які мають сертифікат Woolmark. Woolmark є світовим авторитетом з вовни, тому ви можете з упевненістю прати та сушити найделікатніші вироби з вовни, придатні «лише для ручного прання», в одній машині.

Як зберігати кольори яскравими та веселими

Колір може стати тьмяним та втратити свою життєдайність швидше, ніж темний чи білий одяг. Але якщо ви пратимете лагідно і м'яко, ваші кольорові улюблені речі залишатимуться яскравими ще довгий час.

Додайте кольору у своє життя

Колір — це позитивно та весело. Він додає радості та оптимізму вашому гардеробу та вашому життю. Він дозволяє вам почуватися енергійно та життєрадісно. Але іноді кольоровий одяг є найбільш вразливим та схильним до вицвітання. Коли ми ставимося до нього лагідно, розуміємо його бажання та потреби, а також піклуємося про нього, він повертає нам цю любов, дозволяючи нам почуватися життєрадісно набагато довше.

Вибираючи миючий засіб, слід звернути увагу на той, що не лише очищує, але й дбає про одяг. Рідини та гелі є найбільш лагідними до кольору.

 • 1
  Сортуйте білизну

  Розсортуйте одяг за кольором — яскраві кольори, такі як пурпурний, червоний та оранжевий, можна прати разом, так само як яскраво синій і зелений. Речі, які стоять окремо у палітрі кольорів, рекомендується прати руками.

 • 2
  Подбайте про плями

  Деякі плями вимагають трохи більше зусиль та уваги: попередньо перевірте одяг і нанесіть невелику кількість рідкого миючого засобу на місце плями, а потім обережно промийте у воді. Не використовуйте програми з дуже високою температурою прання, оскільки вони можуть зафіксувати пляму або кров.

 • 3
  Якщо сумніваєтеся — періть навиворіт

  Завжди вивертайте одяг навиворіт для мінімізації тертя тканин. Обов'язково залишайте простір мінімум на ширину долоні між білизною та верхньою частиною барабану. Обирайте низьку температуру; лагідний або помірний цикл прання (максимум 30).

Ultramix

Попередньо змішує миючі засоби та пом'якшувачі з водою для дбайливо догляду.

UltraM

Періть у холодній воді

Наша система UltraMix дозволяє прати кольоровий одяг при більш низьких температурах завдяки унікальним можливостям попереднього змішування. Миючі засоби та пом'якшувачі окремо попередньо змішуються у воді, перш ніж торкнутися вашого одягу, для кращого, більш дбайливого та лагідного очищення навіть при нижчих температурах. Наша технологія Ultramix доступна на всіх машинах UltraCare.

Сушіння означає піклування

Коли вологі кольорові речі торкаються одна одної, вони можуть линяти, тому виймайте їх з пральної машини одразу по закінченню програми. Для сушіння краще сортувати за типом тканини, а не за кольором, оскільки різні тканини мають різний час сушіння, і ви можете піддати деякі з них непотрібній механічній дії, що призводить до зношування поверхні речей, через що вони втрачають колір та виглядають поношеними.

Як перетворити поношені джинси на доглянуті

Чудова пара джинсів — це більше, ніж просто важлива річ в гардеробі, це інвестиція. Якщо ви дасте їм належну любов та догляд, ваші джинси з часом стануть лише кращі.

Подбайте про улюблені джинсові речі

Джинсова тканина є дуже довговічною, але якщо ви збираєтеся отримати найкраще від своїх джинсових речей, особливо кольорових або з принтом, а також з глибоким темно-синім кольором, потрібно забезпечити їм додаткове піклування. Ключ до чудового вигляду протягом тривалого часу — прання за низької температури та уникнення надмірного прання.

Наша програма OptiSense автоматично налаштовує програму відповідно до завантаження та забезпечує саме потрібну тривалість прання.

 • 1
  Уникайте линяння кольорів

  Бавовняні футболки поглинають набагато більше вологи, тому їм слід приділити трохи більше уваги та піклування. Виверніть їх навиворіт та налийте рідкий миючий засіб на зони пахв. Залиште приблизно на 30 хвилин, а потім виперіть за найвищої температури, позначеної на етикетці з інструкціями щодо догляду.

 • 2
  Нові джинси — перевірте етикетку з інструкціями щодо догляду

  Деякі виробники рекомендують вперше випрати джинси вручну: виверніть джинси навиворіт, налийте невелику кількість рідкого миючого засобу у воду та замочіть їх мінімум на 45 хвилин, періодично обережно їх помішуючи. Потім ретельно прополощіть холодною водою та почепіть для висихання

 • 3
  Засіб для прання джинсових тканин

  Дбайте про свої джинси з правильним засобом для прання. На ринку представлено багато миючих засобів, спеціально розроблених для кольорових тканин. Рідкі миючі засоби та капсули для прання розуміють джинси найкраще, тому що вони набагато лагідніші до кольору.

Ultramix

Дбайливий догляд завдяки попередньому розчиненню миючих засобів і кондиціонерів для білизни

Періть і плекайте свої джинси

Система UltraMix плекає ваші джинси під час прання. На відміну від інших машин, в яких миючий засіб і кондиціонер змішуються в барабані, наша ексклюзивна система розчиняє їх ще до того, як вода торкнеться одягу. Це забезпечує більш м'яке і дбайливе прання.

Барабанна сушка – м'які джинси

Барабанна сушка завжди робить джинси набагато м'якшими. Дехто радить ні в якому разі не сушити джинси в сушильному барабані. Однак істина полягає в тому, що сучасні сушильні барабани надають джинсам м'якість і допомагають повернути їм форму. Просто дотримуйтесь вказівок на етикетці по догляду і виймайте їх, коли вони ще трохи вологі: це допоможе уникнути утворення складок.

Підтримання спортивного одягу у відмінному стані

Спортивний одяг створений, аби допомогти нам почуватися сильнішими, більш впевненими та, у кінцевому рахунку, більш гарними як всередині, так і зовні. Коли ми піклуємося про спортивний одяг так само, як і про своє тіло, він відповідає нам взаємністю.

Догляд за спортивним одягом

Запорукою більш тривалого терміну служби є холодний цикл, тому слід уникати високих температур, навіть коли одяг сильно забруднений. Ми рекомендуємо використовувати програму «Спортивний одяг», оскільки вона спеціально налаштована для більш ефективного прання спортивного одягу. Подбайте про вибір правильного миючого засобу, спеціально розробленого для виведення складних плям і усунення запахів.

Ми також рекомендуємо не використовувати пом'якшувачі, особливо з тканинами типу Gore-Tex, які містять мембрани. Пом'якшувачі можуть погіршити здатність тканини пропускати повітря.

 • 1
  Просто зробіть це

  Бавовняні футболки поглинають набагато більше вологи, тому їм слід приділити трохи більше уваги та піклування. Виверніть їх навиворіт та налийте рідкий миючий засіб на зони пахв. Залиште приблизно на 30 хвилин, а потім виперіть за найвищої температури, позначеної на етикетці з інструкціями щодо догляду.

 • 2
  Програма для спортивного одягу або синтетики

  Якщо на вашій прально-сушильній машині немає програми для прання спортивного одягу, програма для синтетики дуже подібна до неї. Тільки не забудьте додати додаткове полоскання, якщо одяг сильно забруднений. Перед сушінням перевірте, чи сушите ви бавовняні та синтетичні речі окремо, оскільки вони по-різному вбирають вологу.

 • 3
  Підтримуйте свіжість

  Зберігайте свіжість спортивної сумки між тренуваннями. Якщо покласти пару серветок для сушильної машини у сумку, вона матиме свіжий запах між тренуваннями. Ніколи не залишайте спортивний одяг після тренування у сумці. Дістаньте його якомога швидше, навіть якщо ви плануєте прати пізніше.

Попередньо змішує миючі засоби та пом'якшувачі з водою для дбайливо догляду

Ultramix

Очистіть і подбайте про ваш одяг

Наша система Ultramix під час очищення також живить ваш спортивний одяг. На відміну від інших машин, які змішують миючий засіб та пом'якшувач у барабані, наша ексклюзивна система попередньо змішує їх ще до того, як вода навіть торкнеться одягу, аби забезпечити більш м'яке та дбайливе очищення.

Просте мистецтво сушіння

Для отримання найкращого результату використовуйте програму «Спортивний одяг», оскільки вона забезпечує дещо ефективніше сушіння. Фаза охолодження цієї програми дещо довша наприкінці програми, що означає, що ваш спортивний одяг можна буде вдягати миттєво. Час сушіння бавовняних та синтетичних речей різний, оскільки вони поглинають вологу по-різному, тому бажано відокремити їх перед сушінням.