​Важко повірити? Сезон перевірити!

​Важко повірити? Сезон перевірити!

Весна - час, коли так хочеться змін та оновлень. В гардеробі, просторі, житті! Колекція сушильних та прально-сушильних машин Electrolux PerfectCare створена саме для того, щоб допомогти вам у найсміливіших експериментах. А сезонна пропозиція зробить процес ще приємнішим.

Щоб взяти участь в Акції, необхідно:

1. Купити Акційну продукцію Electrolux PerfectCare
2. Насолоджуватись акційною продукцією не менше 14 і не більше 100 днів з дня покупки
3. У випадку, якщо акційна продукція не сподобалась, заповнити форму реєстрації 
4. Отримати 100% коштів при повернені акційної продукції

Акція триває з 05 квітня по 31 січня 2019 року

Детальніше в офіційних умовах акції.

Система DelicateCare - для експериментів без турбот

Вовна, шовк чи мембранні тканини? Експериментуючи з новим луком, вам більше не доведеться переживати за улюблені речі. Система DelicateCare регулює рухи барабана, враховуючи особливості догляду за найвибагливішим одягом. Таким чином його форма, структура та водовідштовхувальні властивості залишаються дбайливо збереженими.

Технологія GentleCare: менше витрат і кращий результат

Зберігайте електроенергію та зовнішній вигляд ваших речей. Технологія теплового насосу дозволяє сушити речі за значно нижчих температур, захищаючи їх від надмірного нагрівання. Подвійний виграш: одяг вдвічі довше виглядає, як новий, а енерговитрати зменшуються аж до 60%.

Більше простору - досить хаосу

Звільніть простір для себе! Сушильна машина легко розміщується на балконі, в шафі чи під столом, тому що не потребує підключення до води. А завдяки монтажному комлекту її зручно розмістити в колону на вашу пральну машину. Більше того, програми для великих обсягів дозволять назавжди забути про сушарки посеред кімнати чи завішані батареї. Адже за одне завантаження можна швидко висушити до 9 кг змішаного текстилю чи постільних комплектів.

PerfectCare

Одяг зберігатиме чудовий вигляд з системою DelicateCare у нашій сушильній машині PerfectCare 800. Вона налаштовує відповідну температуру для одягу, у той час як рух барабану регулюється відповідно до типу тканини
Наша прально-сушильна машина PerfectCare 800 бездоганно очищує та піклується про одяг в одному зручному циклі «від сухого до сухого». Її система UltraCare попередньо змішує миючі засоби та пом'якшувач з водою, перш ніж вони потраплять у барабан.
Наша відмінна сушильна машина PerfectCare 600 з системою SensiCare визначає рівень вологи кожного завантаження за допомогою спеціальних датчиків та відповідно регулює час сушіння.

Охайно і чисто - це просто

Сушильна машина Electrolux PerfectCare зробить вашу оселю ще чистішою та охайнішою. Висушуючи речі будь-якої складності, вона захистить їх від пилу, ниток, шерсті тварин чи інших алергенів. Крім того, збереже їхню форму, структуру та властивості. А що для цього потрібно вашій сушильній машині? Єдине - увімкнути її у розетку. Так, аж настільки просто.

IF DESIGN AWARD 2018

Престижна премія IF Design Award була заснована в 1954. Вона щорічно оцінює найкращі дизайн-проекти в різних категоріях: продукт, упаковка, внутрішня архітектура, професійна концепція. Electrolux PerfectCare Collection отримала нагороду IF Design 2018 за візуальну панель з чітким текстом, яскравим інтерфейсом та ергономічним програматором.

100 років якості та стилю

Вже протягом століття компанія Electrolux створює колекції, що покращують якість життя клієнтів у всьому світі. Переконайтесь на власному досвіді, що лінійка сушильних машин Electrolux PerfectCare - це втілення високих технологій, продуманості у кожній деталі та бездоганного шведського стилю.