Як вибрати пральну машину з вертикальним завантаженням

Пральна машина з вертикальним завантаженням - оптимальний варіант, коли необхідно знайти компактний і водночас продуктивний пристрій для прання. Техніка Electrolux - це бездоганний результат, економія місця і електроенергії. Як вибрати пральну машину з вертикальним завантаженням? Дотримуйтесь наших рекомендацій.

Габарити і об’єм завантаження

Вертикальні пральні машини - оптимальне рішення для маленьких приміщень. Компактні габарити техніки дозволяють розмістити її навіть в найвужчому просторі, а вертикальне завантаження - не турбуватися про додаткові 50 сантиметрів для відкривання люка. Середні габарити таких моделей - глибина - 60 см, ширина - 40 см, висота 85-90 см. А ось об’єм завантаження може бути різним. У виборі орієнтуйтеся на ваші потреби.

  • Завантаження 5 кілограмів - пральна машина, яка забезпечить першокласний догляд за одягом у невеликій сім'ї.
  • Завантаження на 6 кілограмів - відмінний варіант для сім'ї із 4 осіб, де частота прання - до 4 разів на тиждень.
  • Завантаження 7 кілограмів - техніка, яка ефективно впорається з пранням великої кількості білизни, у тому числі об'ємних речей.

Тип управління

Звична механічна або сучасна сенсорна панель управління? У цьому питанні керуйтеся виключно вашими уподобаннями.

  • Механічне управління для тих, хто звик самостійно контролювати процес прання. Ви вибираєте параметри циклу на власний розсуд. Крім того, така панель управління проста і зрозуміла. З нею впорається навіть той, хто вперше користується машиною-автомат.
  • Сенсорне управління дарує додаткову свободу в процесі прання. Все, що потрібно зробити - вибрати потрібний режим на панелі, інші налаштування машина встановить самостійно.

Функціонал

Щоб речі служили довше, їм необхідно забезпечити правильний догляд. Хороша пральна машина надає можливість вибрати режими для різних типів тканин. Розумна машина - підлаштовує роботу системи так, щоб забезпечити тканинам оптимально дбайливий догляд.

  • SteamSystem - обробка речей парою. Якщо потрібно освіжити речі між циклами прання, просто використовуйте пару. Також машина закінчує відпарюванням кожен цикл прання, що пом'якшує тканини і розгладжує складки.
  • Делікатні режими для вовни і кашеміру. Машини Electrolux - володарі сертифікату Woolmark Blue, а це значить, що в них безпечно можна прати речі навіть з найделікатніших тканин.

Додаткові функції для зручності і комфорту

Вибір пральної машини - питання важливе. І орієнтуватися потрібно не тільки на базовий, але і на додатковий функціонал, який дозволяє зробити процес прання комфортнішим.

  • TimeManager - функція, з якою прання завжди буде за вашими правилами. Опція дозволяє скоротити цикл прання так, щоб білизна була готова тоді, коли вам це потрібно.
  • Функція відкладеного старту - ідеальне рішення, коли необхідно запустити роботу машини за вашої відсутності. Опція дозволяє відстрочити запуск до 20 годин.
  • Direct EcoSpray - програма, яка дбає не тільки про вашу білизну, а й про рахунки. Система визначає оптимальний рівень витрат води і електроенергії залежно від типу завантаження.

Тиха робота

Яка пральна машина краща? Безсумнівно, та, яка створює менше шуму. Пральні машини Electrolux сконструйовані таким чином, щоб їхня робота була максимально тихою.

Інверторний двигун і особлива конструкція корпусу дозволили знизити рівень шуму під час прання до 57 дБ. При віджиманні машина видає 74 Дб. Для порівняння, увімкнений кондиціонер або неголосна розмова - це 60 дБ. Пральні машини зі зниженим рівнем шуму - ідеальне рішення, коли в будинку є маленькі діти або якщо перете в нічний час.

Енергоефективність

Крім розвиненого функціоналу, стильного дизайну і тихої роботи у виборі пральної машини важлива також її енергоефективність. У пральній техніці Electrolux за економію відповідає інверторний двигун, який споживає менше електроенергії, а також спеціальні системи, які дозволяють адаптувати витрати води і електроенергії до розміру завантаження.

Пральній техніці бренду присвоєні вищі класи енергоефективності.

А + - 0,7-0,9 кВт/год

А ++ - 0,5-0,6 кВт/год

А +++ - 0,4-0,3 кВт/год