Поради щодо вибору пральної машини із вертикальним завантаженням

Вертикальна пральна машина поєднує в собі компактність та лаконічність з максимальною ефективністю та функціональністю. Тихі та економні, вони ідеально підійдуть для невеликих ванних кімнат і вам не доведеться турбуватися про додаткові 50 сантиметрів для відкривання люка. Тут ми допоможемо вам обрати саме ту пральну машину, яка ідеально підійде для вас. 

Барабан пральної машини

Об’єм завантаження та розміри

Що більший барабан, то рідше вам доведеться прати. Мінімальний об’єм завантаження у вертикальних моделях – 5 кг. Це вага сухої білизни, котру здатна випрати машина. Як правильно обрати пральну машину із вертикальним завантаженням:

5 кг – ідеально підійде для сім’ї із 2-3 осіб при частоті прання 2-3 рази на тиждень.

6 кг – для родини із 3-4 осіб, де один із членів родини – дитина. Частота прання – до 4 разів на тиждень.

7 кг – для сім’ї, де двоє і більше дітей. Регулярне прання, прання великих речей.

Середні габарити вертикальних моделей: глибина – 60 см, ширина – 40 см, висота – 85-90 см. 

Пральна машина з вертикальним завантаженням підходить для встановлення у маленькій ванній кімнаті. Важлива перевага – можна не турбуватися про додаткові 50 см для відкривання люка. 

Панель управління пральної машини

Управління

Механічне. Усі режими та параметри прання ви встановлюєте самостійно натисканням кнопок і повертанням ручок-перемикачів. Мінімальна кількість кнопок і важелів на передній панелі спрощує процес користування технікою. З управлінням такою пральною машиною справиться навіть той, хто до цього жодного разу не користувався автоматичною моделлю. 

Електронне. Вибір програми за допомогою електронного перемикача та кнопок. Параметри прання (температура, швидкість віджимання, час полоскання, витрата води) встановлюються автоматично після натискання відповідної клавіші на дисплеї. Інформація щодо прання відображується на екрані. 

Програми прання

Програми

Стандартний набір програм вертикальних моделей: функції прання бавовни, синтетики, тонких делікатних тканин, шерсті. Опції – таймер, «легке прасування» (зниження швидкості віджимання), попереднє прання, пам’ять.

Біла сорочка

Додаткові програми

Функція пару – дає можливість розправити волокна тканини, зменшити кількість складок і спростити прасування.

Time Manager – налаштування програми таким чином, аби білизна була готова, коли вам потрібно. Обирайте один із 8 варіантів тривалості прання! Гнучка система налаштувань дає змогу як збільшити тривалість програми, аби більш економно використовувати ресурси (воду, електроенергію), так і скоротити її, щоб швидше завершити цикл прання.

Direct EcoSpray – швидке змочування білизни та грамотне розподілення води під час прання та полоскання. Дає можливість контролювати витрату води та електроенергії. 

Рівень шуму пральних машин

Рівень шуму

Актуальне питання для сім’ї з маленькими дітьми і для тих, хто віддає перевагу пранню в нічний час. Оптимальне значення – 53-62 дБ під час прання й 68-76 дБ під час віджимання. Як зрозуміти, наскільки це тихо? Наведемо приклади. Рівень шуму при увімкненому кондиціонері чи розмові в офісі становить близько 60 дБ. Обираючи пральну машину із рівнем шуму 53 дБ, котра працює тихіше, ніж ваш кондиціонер у кімнаті, ви не завдаєте незручностей ані собі, ані оточенню. 

Сучасна функціональна і практично безшумна модель подбає про чистоту вашого одягу, доки ви відпочиваєте. Пральні машини «Електролюкс» оснащені інверторними двигунами, що забезпечує низький рівень шуму та вібрацій під час роботи.

Енергоспоживання пральних машин Electrolux

Енергоспоживання

Рекомендуємо обрати пральну машину-автомат із вертикальним завантаженням тим, хто серйозно стежить за витратою електроенергії. Вертикальні моделі в цілому більш економні, ніж фронтальні. Більшості присвоєно найвищий клас енергоефективності – А (витрата електроенергії у межах 1 кВт/год). Що більше знаків «+» біля буквеного значення, то менше енергії споживає пральна машина. 

А+ - 0,7-0,9 кВт/год

А++ - 0,5-0,6 кВт/год

А+++ - 0,4-0,3 кВт/год *.

Моделі А+++ - 10% і А+++ - 20% економлять на 10-20% більше електроенергії, ніж інша техніка А-класу. 

*При порівнюванні енергоспоживання пральних машин було враховано їхню повну завантаженість та використання найбільш тривалого режиму прання («бавовна» при температурі 60°С).